Films gezien in 2012 
Zie ook gezien in  2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006- 2007- 2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2013

 Aanrader en vertonen we o.v.b. in Schijndel                                                                                 
FILM REGISSEUR (LAND) THEATER / STAD WAARDERING 
(ZeerGoed  Goed  Redelijk Matig)
DATUM
         Jac Anja Edith  
The Help Tate Aylor (USA) Cinecitta / Tilburg G G   08-01
Abrir Puertas y Ventanas Millagros Mumenthaler (Arg) Verkadefabriek / Den Bosch - IFFR G     21-01
Albert Nobbs Rodrigo Garcia (Gbr) Verkadefabriek / Den Bosch   RG G 21-01
Un Amour jeunesse Mia Hansen-Love Verkadefabriek / Den Bosch - IFFR RG   G 21-01
Shame Steve McQueen Verkadefabriek / Den Bosch - IFFR G* ZG   21-01
Alles van Waarde Frans Bromet Verkadefabriek / Den Bosch     R 21-01
Jane Eyre Cary Fukunaga (G-Br/USA) Groene Engel / Oss G/ZG G   23-01
Once upon a time in Anatolia Nuri Bilge Ceylan (Tur) Plaze Fitura / Eindhoven G G   29-01
Living Vasily Sigarev (Rusland) International FilmFestival Rotterdam (IFFR) G       01-02
Girimunho H. Marins Jr / C. Campolina (BraziliŽ) International FilmFestival Rotterdam (IFFR) RG      01-02
Heart's Boomerang Kolay Khomeriki (Rusland) International FilmFestival Rotterdam (IFFR) R      01-02
Apuda He Yuan (China) International FilmFestival Rotterdam (IFFR) R     01-02
L' hiver dernier John Shank (Bel, Fra) International FilmFestival Rotterdam (IFFR) RG     02-02
He Was a Giant with Brown Eyes John Shank (Zwitserland, Azerbeidzjan) International FilmFestival Rotterdam (IFFR) RG     02-02
A Simple Life Ann Hui (Hong Kong) International FilmFestival Rotterdam (IFFR) G/ZG     02-02
The Hyperwomen C. Fausto, L. Sette, T. Kuikuro (BrazieliŽ) International FilmFestival Rotterdam (IFFR) G     02-02
I'm Still Alive Peter van Houten (Nederland) International FilmFestival Rotterdam (IFFR) n.v.t.     02-02
Die Unsichtbare Christian Schwochow (Duitsland) International FilmFestival Rotterdam (IFFR) G/ZG     03-02
Alms for the Blind Horse Gurvinder Singh (India) International FilmFestival Rotterdam (IFFR) M     03-02
jubilada, La Jairo Boisier Olave (Chili) International FilmFestival Rotterdam (IFFR) RG     03-02
Born in Beijing Ma Li (China) International FilmFestival Rotterdam (IFFR) RG     03-02
Bachelor Mountain Yu Guangyi (China) International FilmFestival Rotterdam (IFFR) RG     03-02
L' estate di Giacomo Alessandro Comodin (ItaliŽ) International FilmFestival Rotterdam (IFFR) M       03-02
Sur la planche LeÔla Kilani (Marokko) International FilmFestival Rotterdam (IFFR) RG     04-02
Two Years at Sea Ben Rivers (Gbr) International FilmFestival Rotterdam (IFFR) R     04-02
Voice of My Father Orhan EskikŲy (Turkije) International FilmFestival Rotterdam (IFFR) RG     04-02
Sudoeste Eduardo Nunes (BraziliŽ) International FilmFestival Rotterdam (IFFR) G/ZG     04-02
A Dangerous Method David Cronenberg (Fra) Cinecitta / Tilburg (Best of the fest (IFFR)     G   08-02
The Descendants Alex. Payne (USA) Cinecitta / Tilburg (Best of the fest (IFFR)   G   08-02
Le Havre Aki Kaurismški (Finland) Cinecitta / Tilburg (Best of the fest (IFFR) G RG   08-02
Wuthering Height Andrea Arnold (Gbr) Cinecitta / Tilburg (Best of the fest (IFFR) G/ZG     08-02
Lena Christophe Van Rompaey (Ned) Cinecitta / Tilburg (Best of the fest (IFFR) G     08-02
Four Suns hdan SlŠma (TsjechiŽ) Volkskrantdag (IFFR)      RG 09-02
Valley of Saints Musa Syeed (India) Volkskrantdag (IFFR)      R 09-02
Way of Passion Joerg Burger (oostenrijk) Volkskrantdag (IFFR)      M 09-02
Les Gťants Bouli Lanners (Bel) Volkskrantdag (IFFR)      G 09-02
Shame Steve McQueen (USA) Volkskrantdag (IFFR)      RG 09-02
Salmon Fishing in the Yemen Lasse Halstrom (Gbr) Verkadefabriek / Den Bosch G G G 10-02
The Invader Nicolas Provost (Bel.) Verkadefabriek / Den Bosch G RG RG 10-02
I am a Woman now Michiel van Erp (Ned) Verkadefabriek / Den Bosch RG RG   10-02
The Descendants Alex. Payne (USA) Verkadefabriek / Den Bosch       G 10-02
The Lady Luc Besson Verkadefabriek / Den Bosch  R R    12-02
The Black Balloon Elissa Down (AustraliŽ) Het Doekje / Schijndel G G G 14-02
The Dept John Madden (USA) Het Doekje / Schijndel RG RG   17-02
Medianeras Gustavo Taretto (ArgentiniŽ) Het Doekje / Schijndel G RG   18-02
Hugo Martin Scorsese (USA) Lux / Nijmegen G G    19-02
Perfect Sense David Mackenzie (GBr) Lux / Nijmegen G G   19-02
170 Hz Joost van Ginkel (Ned) Verkadefabriek / Den Bosch RG RG   04-03
La Mirada Invisible (+ lezing) Diego Lerman (Arg) Verkadefabriek / Den Bosch

G

G

  08-03
Terraferma Emanuele Crialise (ItaliŽ) Verkadefabriek / Den Bosch   G G 17-03
La vie d'une autre Sylvie Testud (Fr) Verkadefabriek / Den Bosch RG     17-03
Intouchables Toledano en Nakache (Fr) Verkadefabriek / Den Bosch   G/ZG ZG 17-03
Historias que so Existem Hulia Marat (Bra) Verkadefabriek / Den Bosch G     17-03
Headhunters Morten Tyldum (Nor) Verkadefabriek / Den Bosch   G RG 17-03
Tot Altijd Nic Balthazar (Bel) Verkadefabriek / Den Bosch G      17-03
The Artist Michel Hazanavicius (Fr) Het Gasthuis / Schijndel G G G 20-03
I'm Still Alive Peter van Houten (Nederland) Plaza Futura / Eindhoven n.v.t. n.v.t.   21-03
Monsieur Lazhar Philippe Falardeau (Fr) Verkadefabriek / Den Bosch  G RG   24-03
Intouchables Toledano en Nakache (Fr) Chassť / Breda G/ZG G/ZG   28-03
Anton Corbijn Inside Out** Klaartje Quirijns (Ned) Louis Hartlooper / Utrecht G G   02-04
The Iron Lady** Phyllida Lloyd (Gbr) Springhaver / Utrecht RG R   02-04
The Turin horse (+Lezing) Bela Tarr (Hon) Verkadefabriek / Den Bosch G     05-04
The Mill and the Cross Lech Majewski (Polen) Verkadefabriek / Den Bosch G G   09-04
The Best Exotic Marigold Hotel *** John Madden (Gbr) Verkadefabriek / Den Bosch G G   09-04
Aita (The Father) Jose Maria de Orbe (Spanje) Verkadefabriek / Den Bosch RG RG   20-04
Oslo, August 31 st Joachim Trier (Noorwegen) Verkadefabriek / Den Bosch ZG ZG RG 20-04
La Cie des Champs Cl. Nurudsany, M. Perennou (Fr) Verkadefabriek / Den Bosch R R R 20-04
Our Idiot Brother Lesse Peretz (USA) Verkadefabriek / Den Bosch     RG 20-04
Simon Konianski (+ Lezing) Micha Wald (Fr, Bel) Dommelhof / Neerpelt (Weekend:Joodse film) R     20-04
The Dreamers (+ Lezing) Efrat Shalom Danon (IsraŽl) Dommelhof / Neerpelt (Weekend:Joodse film) RG     21-04
The Kid from Spain (+ Lezing) Leo Mc Caray (1932) (UAS) Dommelhof / Neerpelt (Weekend:Joodse film) G     21-04
Va, vis et deviens Radu Mihaileanu (Fr, IsraŽl) Dommelhof / Neerpelt (Weekend:Joodse film) G     21-04
La petite Jťrusalem Karin Albou (Fr) Dommelhof / Neerpelt (Weekend:Joodse film) RG     21-04
Miller's Crossing Joel Coen (USA) Dommelhof / Neerpelt (Weekend:Joodse film) R     22-04
Footnote Joseph Cedar (IsraŽl) Dommelhof / Neerpelt (Weekend:Joodse film) G     22-04
Martha Marcy May Marlene Sean Durkin (USA) Verkadefabriek / Den Bosch G G/ZG   06-05
Beyond Pernilla August (Zweden) Uden / de Pul G/ZG G/ZG   10-05
Elena Andrej Zvijagintsev (Rus) Plaza Futura / Eindhoven RG R   20-05
Extremely loud & incredibly close Stephen Daldry (USA) De Groene Engel / Oss RG RG   21-05
11 flowers Wang Xiaoshual (Can/Fra) Verkadefabriek / Den Bosch R R   26-05
Superclasico Ole Cristian Madsen (Noorwegen) Verkadefabriek / Den Bosch     G 26-05
Jimo Dreams of Sushi David Gelb (USA) Verkadefabriek / Den Bosch R R   26-05
Moonrise Kingdom Wes Anderson (USA) Verkadefabriek / Den Bosch     G 26-05
Cosmopolis David Cronenberg (Can/Fra) Verkadefabriek / Den Bosch R   R 26-05
Whores' Glory Michael Glawogger (USA) Verkadefabriek / Den Bosch   G   26-05
On the Road Walter Salles (USA) Verkadefabriek / Den Bosch RG RG   03-06
One Day Lone Scherfig (USA) Het Doekje / Schijndel RG RG   07-06
Le fils de līautre Lorraine Lťvy (Fr) Verkadefabriek / Den Bosch ZG   RG 22-06
De Rouille er D'or Jacques Audiard (Fr) Verkadefabriek / Den Bosch     G/ZG 22-06
Violeta went to heaven Andres Wood (Chili) Verkadefabriek / Den Bosch RG     22-06
Take this Walz Sarah Polley (Can) Verkadefabriek / Den Bosch G   G 22-06
Les Femmes du 6e ťtage Philippe Le Guay (Fr) Het Doekje / Schijndel RG R   23-06
Shadow Dancer James Marsh (GBr) Verkadefabriek / Den Bosch G/ZG ZG   25-08
Your Sister's Sister Lynn Shelton (USA) Verkadefabriek / Den Bosch     G 25-08
Detachment Tony Kaye (USA) Verkadefabriek / Den Bosch     G/ZG 25-08
Simon Lisa Ohlin (Zweden) Verkadefabriek / Den Bosch G G   25-08
Kuma Umut Dag (Oosterijk) Verkadefabriek / Den Bosch G/ZG     25-08
A perdre la raison Joachim Lafosse (B/Fr) Verkadefabriek / Den Bosch   RG   25-08
Kuma Umut Dag (Oosterijk) Verkadefabriek / Den Bosch G/ZG G    16-09
Beasts of the Southern Wild Benh Zeitlin (USA) Verkadefabriek / Den Bosch G G   21-09
Love is all you Need Susanne Bier (Den) Verkadefabriek / Den Bosch   RG    21-09
Company Orheim Arild Andriessen (Noorw.) Verkadefabriek / Den Bosch G      21-09
Dans la Maison **** Francois Ozon (Fr) Verkadefabriek / Den Bosch RG RG    21-09
Jackie Antoinette Beumer De Pul / Uden***** G G   27-09
Barbara Christian Petzold (Du) Verkadefabriek / Den Bosch G G   01-10
Tous Ensemble Stťphane Robelin (Fr) Cinemaarten / Zaltbommel M R    08-10
Faust Sokurov (Rus) Chasse / Breda ZG G   15-19
Amour Michael Haneke (Oosterijk) Verkadefabriek / Den Bosch ZG G G 27-10
The Domino Effect Paula van der Oest (Ned) Verkadefabriek / Den Bosch G RG   27-10
Jagten Thomas Vinterberg (Den) Verkadefabriek / Den Bosch ZG G   27-10
The Perks of being a wallflower Stephen Chbosky (USA) Verkadefabriek / Den Bosch     G 27-10
A respectable family Massoud Bakhshi (Iran) Verkadefabriek / Den Bosch     G 27-10
Detachment Tony Kaye (USA) Louis Hartlooper / Utrecht  ZG ZG   14-11
The Broken Circle Breakdown Felix van Groeningen (Bel) Verkadefabriek / Den Bosch    ZG   23-11
Du Vent Dans Mes Mollets Carine Tardieu (Fr) Verkadefabriek / Den Bosch     RG 23-11
Droom en Daad Annette Apon (Ned) Verkadefabriek / Den Bosch G     23-11
Lilet Never Happend Jacco Groen (Ned) Verkadefabriek / Den Bosch   RG   23-11
Populaire Regis Roinsard (Fr) Verkadefabriek / Den Bosch     RG 23-11
Het Meisje en de dood Jos Stelling (Ned) Verkadefabriek / Den Bosch R     23-11
Beyond the Hills Christian Munglu (RoemeniŽ) Verkadefabriek / Den Bosch RG RG   23-11
Une Vie Meilleure Cedric Kahn (Fr) Verkadefabriek / Den Bosch     RG 23-11
Cloud Atlas Tom Tykwer, Andy Wachowski, Lana Wachowski Lux / Nijmegen G G   30-11
Planet of Snail Seung-Jun Yi (Korea) Het Doekje / Schijndel G G   24-11
Anna Karenina Joe Wright (GBr) Verkadefabriek / Den Bosch ZG G   09-12
The Hypnotist Lasse HallstrŲm (Zweden) Verkadefabriek / Den Bosch   G RG 15-12
Caesar Must Die P. en V. Taviani (ItaliŽ) Verkadefabriek / Den Bosch     R 15-12
Le magasin des suicides Patrice Leconte (Fr) Verkadefabriek / Den Bosch     R 15-12

Regilaul, songs of the ancient sea

Ulrike Koch (CH) Verkadefabriek / Den Bosch RG     15-12
The Awakening Nick Murphy (GBr) Verkadefabriek / Den Bosch   G   15-12

Cheerful Weather for the Wedding

Donald Rice (GBr) Verkadefabriek / Den Bosch R     15-12
Renoir Gilles Bourdos (Fr) Verkadefabriek / Den Bosch R     15-12
Paradies: Liebe Ulrich Seidl (Oosterijk) Verkadefabriek / Den Bosch   R   15-12
Cloud Atlas Tom Tykwer, Andy Wachowski, Lana Wachowski Verkadefabriek / Den Bosch     RG 16-12
Margin Call JC Chandor (USA) Het Doekje / Schijndel R R   26-12
The Broken Circle Breakdown Felix van Groeningen (Bel) Verkadefabriek / Den Bosch   ZG ZG    27-12
La Dťlicatesse D. en S. Foenkinos (Fra) Het Doekje / Schijndel R R   28-12
The Royal Affair Nikolaj Arcel (Den) De Pul / Uden G G   30-12
* Confronterend / ongemakkelijk
** Met de boys
*** Een mooie/ontspannen film voor OPEN DOEK 2012
**** Bezoekers gespoken die het een geweldige film vonden (Winnaar F.F. Toronto).
***** Feestelijke opening van digitale projectie in de Pul